S5 Ameritage Medical - шаблон joomla Продвижение
Lajme dhe ngjarje

Promovohet Web faqja e spitalit

User Rating:  / 1
PoorBest 

Sot në hapësirat e spitalit të përgjithshëm të Kumanovës u bë promovimi i webfaqes së spitalit, ku të pranishëm ishin një pjesë e kuadrit mjekësor, drejtori i spitalit, mediumet, etj. Me këtë rast,

webfaqen e prezentoi drejtori i spitali, dr. spec. Arif Latifi.

Për më tepër ndjekeni linkun në vazhdim.

 

 

Ул. 11 Октомври, 1300 Куманово, Р.М.
031-425-460